O nás

KrindyPindy – sprostý merch s vlastním názorem, myšlením a stylem Barbority a Radka.

 

Když se před lety naše cesty protnuly, začali jsme jeden poznávat druhého. Prožívali společné zážitky, které nás spojily a začali jsme utvářet myšlenku na vytvoření něčeho unikátního, něčeho, co jsme se rozhodli nenechat si jen pro sebe, ale podělit se o to s tebou.

 

I přes to, že jsou naše povahy tak moc rozdílné dali jsme dohromady vše, co bylo potřeba k tomu, aby vznikly naše sprosté Krindy Pindy.

Každý kousek vyjadřuje naši svobodu, způsob myšlení a pokud se rozhodneš pro jakýkoliv náš unikátní kousek, bude vyjadřovat i tvou identitu.

Vyrábíme v Česku a nebojíme se jít za hranice obyčejného, proto u nás najdeš vždy originální minimalistické kousky nejen pro sebe, ale i pro tvé kámoše / mámu / tátu / bábu nebo dědka. Vše vyrábíme v malých sériích, kdy nezřídka vznikají unikátní kousky v limitovaných počtech, které se nikdy nebudou opakovat právě proto, aby Krindy Pindy zůstalo navždy rodinným brandem.

 

V našich Krindách nepotkáš davy ostatních. Jsme ulítlí na detaily, které nás odlišují a jsou pro sprosté Krindy jasně čitelné. Při výrobě dbáme na udržitelnost, neplýtváme materiálem, stejně tak jako lidskými silami. Od první chvíle se snažíme o přátelský vztah a nabídnout něco víc, než nákup přes internet, proto se s námi neboj spojit osobně.

Chceme, aby jsi se v našem oblečení cítil/a maximálně pohodlně, proto vybíráme materiály, které se příjemně nosí a nemusíš se v nich bát dřepnout venku s kámošema na patník, nebo se vyvalit na louce a užívat pohodu.

 

Děkujeme a víš co .... hlavně nebuď pi♦a

 

Vaše

Barborita, zakladatel sprostých Krindů

Zpět do obchodu